Wdróż prototyp rozwiązania cyfrowego w 100h

Błyskawiczne dostarczanie prototypów

Rapid Prototyping

line
Chcesz usprawnić działanie swojej firmy technologią, ale nie chcesz ryzykować dużym budżetem?

Chcesz szybko zweryfikować swój pomysł?

Opracuj ze mną prototyp:
  • pomogę Ci dopracować pomysł, określić kluczowych interesariuszy, przedstawić kryteria sukcesu projektu
  • wspólnie określimy rozsądny zakres wstępnej wersji oprogramowania – proof of concept
  • stworzymy rozwiązanie za pomocą technologii niskokodowych, które w krótkim czasie i niskim budżecie pozwolą Ci uzyskać działające rozwiązanie
Umów spotkanie
discovery
icon

No-code/low-code/AI i wiele więcej

Dostarczenie w błyskawiczny sposób prototypu jest możliwe dzięki stałemu rozwojowi technologii niskokodowych, AI, jak również tradycyjnych technologii programistycznych. W trakcie rozwoju prototypu/proof-of-concept skupiamy się ponad wszystko na uzyskaniu działającego rozwiązania, które będzie mogło być od razu poddane testom z użytkownikami.

dots1
dots1
dots1
dots1
Od pomysłu do działającego rozwiązania

Prototyp to pierwszy krok do skutecznej zmiany

line
image

Product Discovery

Choć czas przy realizacji błyskawicznego prototypu odgrywa kluczową rolę, nie należy pominąć etapu wstępnego – nawet godzina wspólnej rozmowy może wykazać, czy realizacja nawet niewielkiego prototypu to nie będą pieniądze wyrzucone w błoto.

image

UX/UI – najpierw zobacz, potem klikaj

Nawet przy zastosowaniu nowoczesnych technologii do błyskawicznego prototypowania warto najpierw zobaczyć to, co później będzie działać. Dzięki ekspresowej fazie UX/UI zobaczysz jak będzie wyglądać projekt, co pozwoli uniknąć nieporozumień zanim przystąpimy do pracy technicznej.

image

Technologia dobrana do potrzeb

Rozwiązanie bezkodowe/niskokodowe (no-code/low-code), wygenerowane za pomocą AI, aplikacja uszyta na miarę, a może hybryda? Decyzja o wyborze technologii jest często ważniejsza od samej realizacji – ze mną podejmiesz tę właściwą!

image

Ewaluacja projektu

Nawet najlepszy pomysł może się nie sprawdzić, jeśli nie zostaną ustalone jego kryteria sukcesu – metryki związane np. z % przyspieszenia realizacji zadań, liczbą użytkowników czy zwiększeniem wydajności poszczególnych pracowników.